KURS TATUAŻU

Tatuaż jest sztuką zdobienia i modyfikowania wyglądu ciała poprzez wprowadzenie tuszu do skórę. Polska przeżywa obecnie ogromny rozwój sztuki tatuowania – a co za tym idzie – rośnie zapotrzebowanie na profesjonalnych tatuażystów!

Co więcej – wielu tatuażystów, którzy już pracują w zawodzie, wciąż chce się rozwijać. Pojawiają się nowe style, kierunki oraz techniki, które można poznać właśnie na tego typu kursach.

Zastanawiasz się jak zacząć tatuować? Jak wygląda nauka tatuowania oraz czego w praktyce można się nauczyć? Jesteś w dobrym miejscu! Aby rozpocząć swoją przygodę z „dziaraniem”, oczywiście najlepszym sposobem jest zapisanie się na kurs tatuażu, którego celem jest nie tylko pokazanie wykonywania tatuażu krok po kroku, ale również zapoznanie z tematem bezpieczeństwa i higieny, przygotowania stanowiska pracy, narzędziami, technikami oraz metodami tatuowania.

Dowiedz się jak zacząć tatuować, jak wygląda nauka robienia tatuażu i znajdź kurs tatuażu lub szkołę tatuażu!

Jesteśmy studiem tatuażu, które potrafi przekazać prawdziwą wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu prowadzenia studia tatuażu, higieny w studiu czy zasad BHP.

Uczymy na profesjonalnym sprzęcie przy użyciu najwyższej jakości farb, igieł i maszynek. U nas będziesz mógł spróbować pracy na różnych urządzeniach, aby wybrać dla siebie coś idealnego, co sprawi, że praca będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Wiedza w 90% przekazywana jest w formie praktyki, co gwarantuje szybkie przyswojenie najważniejszych informacji przez kursanta. Wiemy czego oczekują klienci i jak stworzyć dla nich odpowiedni tatuaż. Po naszym szkoleniu mamy cały czas kontakt z kursantami, aby mogli się nas poradzić w kwestiach technicznych. Oferujemy pomoc przy wyborze i zakupie sprzętu do tatuowania oraz potężną dawkę wiedzy. Pomożemy Ci dobrać i skonfigurować maszynkę odpowiednią do twoich predyspozycji i stylu pracy.

Nasze szkolenie to nie jest kurs online, po którym masz więcej pytań i zero odpowiedzi. U nas masz maksimum praktyki! Nauka w naszym studiu pomoże Ci zrozumieć i poznać różne techniki tatuowania.

ZAKRES SZKOLENIA

1. Higiena, dezynfekcja, sterylizacja, bhp w studiu tatuażu, kultura obsługi klienta (teoria i praktyka)

2. Maszynki i farby: użycie farb, maszynek, rodzaje igieł.

3. Zabezpieczenie stanowiska pracy, przenoszenie wzorów, edycja zdjęć przed rozpoczęciem procesu tatuażu (teoria i praktyka).

4. Zabezpieczenie stanowiska pracy, przenoszenie wzorów. Edycji zdjęć przed rozpoczęciem procesu tatuażu, przygotowanie szablonu na iPadzie  i ręcznie.

5. Zabezpieczenie stanowiska pracy, przenoszenie wzorów. Tatuowanie (sztuczna skóra) – proste wzory.

6. Zabezpieczenie stanowiska pracy, przenoszenie wzorów. Tatuowanie (sztuczna skóra) – dotwork, kolorowy dotwork, geometria.

7. Zabezpieczenie stanowiska pracy, przenoszenie wzorów. Tatuowanie (sztuczna skóra) – kolory, water colour.

8. Zabezpieczenie stanowiska pracy, przenoszenie wzorów. Tatuowanie: tatuaż czarny na prawdziwych modelach – opiekun: tatuator z wieloletnim doświadczeniem.

9. Zabezpieczenie stanowiska pracy, przenoszenie wzorów. Tatuowanie: tatuaż czarny i kolorowy na prawdziwych modelach – opiekun: tatuator z wieloletnim doświadczeniem.

CENA KURSU - 6000 zł (6 dni)