TATUAŻE

Profesjonalne studio

Zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację. Zabierz ze sobą inspiracje na pendrive, swój pomysł oraz dobry humor. O cenie i ilościach sesji decyduje Twoja wizja i ilość miejsca na ciele. Nasi artyści uwielbiają wyzwania!

Sztuka tatuażu stała się już codziennością i przestała być domeną konkretnych środowisk. Tatuaże możemy zobaczyć u osób w każdym wieku i pracujących w przeróżnych zawodach. Różnorodność wzorów i stylów wykonywanych w naszym studio pozwala każdemu indywidualnie dopasować wyjątkowy wzór.

W studio tatuażu RH+ w Bydgoszczy realizujemy małe, jak również bardzo duże projekty – wszystko zależy od Twoich potrzeb! Własny salon posiadamy w Bydgoszczy, ale można nas spotkać także na wielu pokazach, konwencjach i guest spotach.

Jeśli jest taka potrzeba, to pomożemy Ci ukryć niechciany, wykonany wcześniej tatuaż, zakrywając go nową i estetyczną pracą. Zapewniamy wysokiej jakości sprzęt, sterylność i wyjątkową atmosferę!

STERYLNOŚĆ

Nasze studio spełnia wszelkie wymogi sanitarne. Wasze zdrowie jest przecież najważniejsze.

KOMFORT

Dokładamy wszelkich starań, aby zabieg odbył się w jak najlepszych dla Ciebie warunkach.

KREATYWNOŚĆ

Zawsze staramy się nadać każdemu projektowi indywidualny charakter

WIEDZA

Profesjonalizm i duże doświadczenie gwarantują najlepszą jakość!

PRZYKŁADOWE PRACE

Chętnie stworzymy coś unikalnego dla Ciebie! Doradzamy w doborze odpowiedniego wzoru, wielkości, kolorystyki i pielęgnacji tatuażu, jak również służymy radą przy piercingu.